Navodila za vpis v 1. razred

Spoštovani starši, skrbniki in skrbnice,

vabimo vas na prvo srečanje s starši bodočih prvošolcev, kjer vas bomo seznanili z organizacijo dela na naši šoli in poteku vpisa v prvi razred. Srečanje bo v torek, 6. 2. 2024, ob 17.00 v večnamenskem prostoru na Novem svetu.

Vpis otrok v 1. razred bo potekal v naslednjih terminih, ki so objavljeni tudi v RAZPISU ZA VPIS 2024/25:

  • v torek, 13. 2. 2024 (od 7.30 do 12.00),
  • v sredo, 14. 2. 2024 (od 8.00 do 12.00 in od 14.00 do 18.00),
  • v četrtek, 15. 2. 2024 (od 7.30 do 12.00).

 

POTEK VPISA V 1. RAZRED

  • Starši, skrbniki in skrbnice pred vpisom, prosim, rešite spletno anketo, v kateri zapišete osebne podatke, označite prijavo v jutranje varstvo, podaljšano bivanje, šolski prevoz in prijavo na neobvezni izbirni predmet angleščina. Prosimo vas, da zapišete tudi pomembne informacije, ki jih v šoli potrebujemo o vašem otroku (zdravstvene posebnosti, diete, obravnave pri logopedu, specialnemu pedagogu ipd.).

Povezava do ankete: INFORMACIJE O BODOČEM PRVOŠOLCU/PRVOŠOLKI

  • Pokličite v tajništvo na številko 04 506 00 11 in se dogovorite za točen termin vpisa. Pokličete lahko od srede, 7. 2. 2024 dalje, med 7.00 in 14.00 uro. Gospa tajnica vas bo vpisala v prost termin k svetovalnim delavkam.

V primeru, da boste oddali vlogo za ODLOG šolanja, to povejte že tajnici po telefonu, da vas bo uvrstila v termin k psihologinji, ge. Katarini Gornik.

Starši, ki razmišljate o odlogu šolanja svojega otroka, morate otroka vseeno vpisati v šolo. Ob vpisu prinesite izpolnjeno vlogo za odlog in priložite morebitne izvide.

V primeru, da boste oddali vlogo za PREPIS (na našo šolo ali na drugo šolo), to povejte že tajnici po telefonu, da vas bo uvrstila v termin k pedagoginji, ge. Špeli Stržinar.

Otroka je obvezno vpisati v šolo v tistem šolskem okolišu, kjer imate trenutno prijavljeno stalno/začasno bivališče, tudi v primeru, da se boste v prihodnosti selili. Ob vpisu prinesite izpolnjeno vlogo za prepis. O prepisu morata soglašati oba starša.

 

V primeru vprašanj o odlogu, prepisu, izpolnjevanju vprašalnika, obrazcev se lahko na svetovalni delavki obrnete že pred vpisom:

  • Katarina Gornik, psihologinja: katarina.gornik@ossklm.si ; 04 506 00 17
  • Špela Stržinar, pedagoginja: spela.strzinar@ossklm.si ; 04 506 00 16

 

Lepo vas pozdravljamo.

Mateja Istenič, ravnateljica

 

OBRAZCI:

Prijava na šolsko prehrano

Soglasje za zbiranje in obdelavo osebnih podatkov

Soglasje za zbiranje in obdelavo podatkov o gibalnih sposobnostih in morfoloških značilnostih učencev

Vloga za odlog šolanja

Vloga za prepis

 

Razpis za vpis v 1. razred 

(Skupno 324 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost